Популярні товари

Інтернет-магазин інноваційних товарів Instor

В інтернет-магазині inStor ви знайдете широкий асортимент портативних і багатофункціональних гаджетів, таких як розумні годинники, бездротові навушники, action камери, квадрокоптери, автомобільні утримувачі та інших корисних товарів і комплектуючих до них. Робіть покупки не відходячи від свого комп'ютера та економте свій час. Все що вам потрібно - зробити пару кліків на сайті, а наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і доставлять його за потрібною адресою в найкоротші терміни.

Наш магазин пропонує вам безліч товарів, які гарантовано є на складі. У міста України - Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя, Полтаву або будь-який інший населений пункт товари доставляються компанією Нова Пошта. Для оформлення замовлення вам треба вибрати товар, який сподобався на сайті, натиснути кнопку купити і заповнити просту форму замовлення або зателефонувати за одним з контактних номерів, про все інше - підготовку, перевірку та доставку товару подбають наші співробітники.

В нашому каталозі дуже мало розкручених товарів від фірм, які роблять величезну націнку на свою продукцію, таких як Samsung, Koss, Apple, Panasonic, Sennheiser, Sven або інших подібних марок. Зате в нашому асортименті представлено безліч товарів менш розрекламованих брендів, які випускають товари не гірше, а в деяких аспектах набагато краще, ніж вищеописані компанії. Швидше за все, ви не чули про такі фірми як Bluedio, QCY, Eken, Finow, Kingwear, No.1 або BroadLink, але за якістю вироблених товарів, ці компанії є провідними на китайському ринку і вже активно завойовують європейський і американський ринки. Є безліч стереотипів, що в Китаї виробляють низькопробну продукцію, але це помилка - практично всі відомі компанії світового рівня зосереджують своє виробництво саме в Китаї. Тому щоб пробитися на міжнародні ринки місцевим фірмам потрібно виграти конкуренцію якості у всіх компаній, які випускають аналогічну продукцію. Товари саме таких брендів представлені в нашому асортименті і наш магазин гарантує якість всіх представлених моделей.

Інстор доставляє товари по всій території України компанією Нова Пошта. Ви зможете забрати своє замовлення в будь-якому її відділенні. Наш інтернет-магазин працює в повній відповідності до законодавства України і зокрема відповідно до закону “Про захист прав споживачів”.

Розгорнути