У листопаді 2017 року компанія Zeblaze представила смарт браслет, призначений змінити розуміння користувачів, яким має бути сучасний пристрій. Бренд Zeblaze починав свою діяльність з виробництва смарт годинника, який став затребуваним і популярним серед покупців по всьому світу. Слоган компанії – “Ми просто доставляємо чудовий годинник”, звучить досить сміливо, для підтвердження даних слів необхідно дотримуватися балансу між якістю продукції, сучасністю дизайну та своєчасною підтримкою користувачів. Чи є всі ці складові в новому трекері компанії, нам і належить перевірити.
Комплектація
Фітнес браслет Zeblaze Arch, виробник постачає в практичній, напівпрозорій коробці, в яку вміщено сам пристрій, usb зарядка та інструкція – немає нічого зайвого. З лицьового боку коробки нанесено назву моделі та назву програми для синхронізації зі смартфоном. З протилежного боку нанесені основні можливості даного пристрою, також адреса виробника та qr-код, відсканувавши який потрапляєш на офіційний сайт компанії – zeblaze.com. На сайті можна детальніше ознайомитися з технічними характеристиками гаджета.
Трекер представлений у класичному дизайні для даного виду гаджетів. Акуратний та стильний браслет відмінно підійде як під спортивний костюм, так і під класичний одяг. Виробник випускає пристрій з різними колірними рішеннями ремінців, купуючи пристрій, необхідно ретельно вибирати колір, ремінець у браслеті незнімний.
OLED дисплей фітнес трекера отримав розмір 0,87 дюймів з роздільною здатністю 128*32 точки. Варто відзначити, що енергоспоживання даного дисплея низьке, що суттєво продовжує роботу пристрою. Безпосередньо під дисплеєм знаходиться сенсорна кнопка, що відповідає за активацію всіх функцій. На звороті розташовані контакти зарядки і датчик зчитування пульсу. Ремінець виконаний з високоякісного силікону, завдяки якому під час тренувань рука не потітиме. Застібка у вигляді крапельки надійно фіксує браслет на зап'ясті. Широкий крок регулювання ремінця дозволить їм комфортно користуватися як чоловічій, так і жіночій підлозі. Важить трекер лише 20 грам.
Можливості браслета
Сучасні фітнес трекери повинні вміти не лише підраховувати кількість пройдених кроків та вимірювати показання пульсу, а також мати повноцінні інструменти для контролю стану здоров'я. Крім цього, сучасна людина постійно повинна знаходитися online, щоб не пропустити важливий лист або дзвінок. Zeblaze Arch, має у своєму арсеналі такі функції:
1. Крокомір - рахує кількість пройдених кроків під час прогулянки або бігу. Трекер розуміє, коли людина йде пішки, а коли пересувається транспортом, не включаючи такі переміщення у свій підрахунок.
2. Лічильник серцевого ритму – допомагає стежити користувачеві зміну пульсу під час фізичних навантажень. Ця функція буде корисною як у аматорському спорті, так і в професійному.
3. Тонометр- зустрічається рідко в пристроях даного типу, але ця функція дуже важлива для людей, які стикаються з частими перепадами артеріального тиску. Вимірювання допоможуть користувачеві підібрати правильний режим тренування без шкоди для здоров'я. Трекер Zeblaze Arch вимірює артеріальний тиск досить точно, з мінімальними розбіжностями порівняно зі стаціонарними тонометрами у кілька одиниць.
4. Пульсоксиметр- або прилад для виміру насиченості кисню в крові, ще одна з функцій для аналізу показників здоров'я. Ця функція призначена за контролем гемоглобіну, який у свою чергу відповідає за самопочуття людини.
5. Повідомлення-як говорилося вище, зараз дуже важливо завжди бути online. Zeblaze Arch не дасть пропустити дзвінок або повідомлення непоміченим. Про дзвінок браслет сповіщає вібрацією, на дисплеї зображено ім'я абонента, що викликає вас. Повідомлення надходять як зі стандартних смс, так і з месенджерів (Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter) та нотаток-нагадувань з календаря.
6. Нагадування про сидячий спосіб життя – корисна функція для людей, які працюють за комп'ютером протягом тривалого часу. У додатку на смартфоні можна вибрати через який час браслет нагадає, що потрібно зробити зарядку.
7. Моніторинг сна-трекер відстежує скільки часу користувач спить у глибокій і чуйній фазах, на основі чого користувач може в додатку відстежувати в яких проміжках краще лягати спати.
8. Лічильник калорій- працює на основі параметричних даних, внесених користувачем у додатку на смартфоні. На основі підрахованих даних з добової активності, можна розрахувати необхідну кількість тренувань та кількість їжі, що споживається.
Також за допомогою Zeblaze Arch можна знайти смартфон у радіусі дії bluetooth (після активації даної функції смартфон видасть звуковий сигнал), подивитися пройдену дистанцію та увімкнути таймер.
Перше включення та можливості програми
Фітнес трекер Zeblaze Arch включається після довгого затискання мультимедійної кнопки. На головному екрані зображено час, дату та поточний рівень заряду батареї. Наступні натискання кнопки переводять у режими: крокомір, пройдена дистанція, лічильник калорій, пульсометр, пульсоксиметр, тонометр, моніторинг сну, пошук смартфона та таймер.
Після включення браслет готовий до коннекту зі смартфонами. Для синхронізації необхідно встановити програму Wearfit на смартфон. Знайти його можна як у пошуку Playmarket і Appstore, так і відсканувавши qr-код в інструкції. У додатку необхідно натиснути на вкладку прив'язати браслет, у вікні, підтвердити дію. Трекер моментально під'єднується до смартфону, у додаток відкривається вкладка, що пропонує користувачеві внести свої антропометричні дані, вибрати одиниці виміру, час засинання та нормальний артеріальний тиск для користувача. Після підтвердження попередніх пунктів користувачеві пропонується вказати мету за кількістю кроків, на цьому налаштування закінчується.
На основну вкладку програми виведено всі показники, які відстежує браслет (кромкомір, пульсометр, тонометр та ін.). За кожним свідченням можна переглянути зміну за суки, тиждень чи місяць. А також виконати одноразові вимірювання пульсу, тиску та рівня кисню в крові.
Вкладка щоденного звіту надає користувачеві поради на основі виконаних вимірювань.
Наступна вкладка - біг - працює в парі з gps смартфона, малюючи на карті маршрут, яким користувач здійснив пробіжку.
Вкладка управління пристроями допомагає вирішити такі питання:
- Пошук браслета;
- Прив'язка/відв'язування браслета;
- Нагадування – увімкнення/вимкнення нагадувань, режим не турбувати;
- Оновлення прошивки..
Остання вкладка-налаштування, призначена для налаштування роботи програми зі сторонніми програмами, оновлення особистої інформації та скидання налаштувань трекера до заводських.
Вологозахист та тривалість роботи
Перед першим включення трекера обов'язково потрібно зарядити його протягом 2-х годин. Zeblaze Arch заряджається за допомогою usb-зарядки у вигляді кліпси з трьома контактами. Такий вид зарядки застосовано для забезпечення вологозахисту. При активному використанні можна розраховувати на тиждень роботи.
Важливим фактором при виборі трекера є наявність вологозахисту. Цей аксесуар захищений від попадання вологи і поту. Клас IP67. передбачає занурення браслета на глибину 1м до 30 хвилин, але також цей показник залежить від щільності занурюваної рідини і спеціально мочити пристрій не рекомендується.
У висновку огляду
Zeblaze Arch, що надійшов у продаж на початку зими 2018, відразу привернув увагу різноманітністю функцій, які встановлені в один пристрій. Більшість трекерів не можуть похвалитися наявністю датчика вимірювання пульсу, тонометра та датчика вимірювання рівня кисню у крові. Купуючи даний браслет, користувач позбавляється необхідності придбання відразу декількох девайсів. Також, великою перевагою є доопрацьований та збитий додаток, що відповідає всім запитам користувачів. Фітнес браслет Zeblaze Arch завжди доступний для покупки в інтернет-магазині instor.com.ua.
Написати коментар