🔔Підписуйтесь на нас в Instagram! Тут є живі фото товару та огляди!🔔

Умови користування сайтом

1. Загальні умови:

1.1. До перегляду сайту https://instor.com.ua ознайомтеся з Умовами користування сайтом інтернет-магазину “Instor” (далі - “Instor”). Ваш доступ до сайту https://instor.com.ua і його використання означає вашу згоду бути обмеженим дією цих Умов користування сайтом.

1.2. Умови користування сайтом можуть бути змінені в односторонньому порядку без попереднього повідомлення. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на cайті, якщо не буде передбачено інше.

2. Відмова від відповідальності

2.1. Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. “Instor” не гарантує точності та повноти матеріалів, що надаються на сайті https://instor.com.ua. “Instor” в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, “Instor” не зобов'язаний оновлювати їх.

2.2. Інтернет-магазин “Instor” може тимчасово частково або повністю бути недоступним унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру.

2.3. “Instor” не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів, роботи сторонніх сервісів таких, як платіжні системи тощо.

2.4. Інтернет-магазин "Instor" не несе відповідальності і не має зобов'язань перед користувачами в зв'язку з будь-якими можливими збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом cайту або тимчасовою відсутністю доступу до сайту з технічних, профілактичних або будь-яких інших причин.

3. Порядок здійснення замовлення

3.1. При здійснені онлайн замовлення через інтернет-магазин “Instor” ви надаєте наступну інформацію: ПІБ, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, місто, спосіб доставки (адреса за необхідністю) та оплати.

3.2. Також Ви можете здійснити замовлення по телефону +38 (067) 279-89-23 або скориставшись послугою “Зворотній зв’язок”, вказавши при цьому свій контактний номер телефону.

3.3. Інтернет-магазин “Instor” має право залучати третіх осіб для виконання замовлення, зокрема, відправки товару, сервісного та гарантійного обслуговування тощо.

4. Порядок збору та обробки персональних даних

4.1. Ми здійснюємо збір та обробку ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

4.2. Надаючи свої персональні дані при здійснені замовлення на сайті інтернет-магазину “Instor”, ви погоджуєтесь на їх обробку.

4.3. Ми використовуємо Ваші персональні дані:

- для виконання своїх зобов'язань щодо продажу товару;

- для оцінки та аналізу роботи сайту https://instor.com.ua;

- для визначення переможця в акціях, що проводяться інтернет-магазином “Instor”;

- для розсилки інформаційних та рекламних повідомлень.

4.4. Ви маєте право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови, повідомивши про це оператора call-центру за телефоном +38 (067) 279-89-23.

4.5. Сервісні повідомлення, що інформують покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені.

4.6. При відвідуванні сайту https://instor.com.ua ми збираємо, зберігаємо і обробляємо таку інформацію як IP-адресу, дату і час відвідування, тип і мова браузера, файли coockies - виключно для надання послуг сайту інтернет-магазину, оптимізації його роботи, а також для захисту цілісності інформаційного простору сайту.

4.7. Ми маємо право здійснювати записи телефонних розмов з покупцем та використовувати їх для покращення сервісу і обслуговування та вирішення суперечливих ситуацій.

5. Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення “Instor”  може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. “Instor”  не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

6. Інтелектуальна власність

6.1. Всі майнові права інтелектуальної власності на сайті https://instor.com.ua належать інтернет-магазину “Instor” та охороняються законом, зокрема, авторські права та права на торговельні марки.

6.2. Ви можете завантажувати матеріали сайту для особистого некомерційного використання, будь-яке інше використання інтелектуальної власності інтернет-магазину “Instor” забороняється без письмової згоди правовласника.