🔔Підписуйтесь на нас в Instagram! Тут є живі фото товару та огляди!🔔

Доставка та оплата

Ми відправляємо товари в усі регіони України в день замовлення або на наступний робочий день, якщо замовлення було оформлено після 15-00. Доставка здійснюється компанією «Нова Пошта». Терміни доставки складають від 1-го до 3-х робочих днів.

Вартість доставки залежить від ваги товару, його ціни і типу обраної доставки. Дізнатися точну вартість доставки Ви можете у нашого менеджера при підтвердженні замовлення.
При отриманні посилки на відділенні «Нова Пошта», Ви повинні знати номер експрес-накладної, мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує особу. А ще у нас можна оформити кур'єрську доставку від служби «Нова Пошта» прямо до дверей Вашої квартири або офісу.

Способи оплати:

Ви можете оплатити Вашу покупку:
готівкою в відділенні «Нова Пошта»;
готівкою кур'єру;
безготівковою формою оплати (для юридичних осіб) - після оформлення замовлення менеджер зв'яжеться з Вами для виставлення рахунку-фактури, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого зручного для Вас банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Необхідно надати пакет стандартних документів, який Ви можете відправити нам на електронну пошту;
онлайн-оплата Visa / MasterCard - оплатіть своє замовлення онлайн банківською картою Visa чи MasterCard. Після підтвердження оплати системою безпечних платежів банку ми оформимо Ваше замовлення.