🔔Підписуйтесь на нас в Instagram! Тут є живі фото товару та огляди!🔔

Повернення товару

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14-ти днів з моменту покупки Ви маєте право на повернення або обмін придбаного товару за умови що:
- товар не був введений в експлуатацію і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.
- товар повністю зберіг товарний вигляд;
- товар укомплектований, збережені всі ярлики, плівки і заводське маркування.

Обміну та поверненню не підлягає товар у наступних випадках:
- вироби, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак);
- вироби, які мають сліди користування;
- вироби після 14 днів з дня продажу не можуть бути прийняті для повернення або обміну.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки після огляду сервісним центром і підтвердження, що умови експлуатації не порушені.

Оформлення повернення

Для повернення товару в наш інтернет-магазин на гарантійне або сервісне обслуговування Вам необхідно зв'язатися з менеджером по телефону (073) 279 89 23 та попередити про повернення.

Для оформлення товару на повернення / обмін необхідно зробити і вислати фотографії товару в усіх ракурсах при денному світлі (приклад фото буде висланий). А також фото гарантійного талона та повної комплектації. Фотографії повинні бути хорошої якості. Це необхідно для того, щоб переконатися в збереженні товарного вигляду пристрою або відсутності механічних поломок, будь-яких впливів на продукт з вашого боку в разі повернення. Якщо візуально товар в порядку, а комплектація збережена, то ми повідомимо вам відділення Нової Пошти та одержувача для відправки.

Товар необхідно відправити нам в повній комплектації і належного вигляду (ціла упаковка, відсутність слідів користування, збережені споживчі властивості), а також прикласти до нього гарантійний талон. Недотримання цих умов може служити причиною для відмови в поверненні товару відповідно до встановленого законом порядку.

Всі транспортні витрати при відправленні клієнт бере на себе. Відправляючи продукцію на повернення покупець не ставить контроль оплати, зворотну доставку грошей і т.д. Це повинна бути звичайна посилка. Ми забираємо товар з відділення і протягом 2-ох робочих днів після отримання перевіряємо товар на відсутність зовнішніх пошкоджень і фізичних впливів, які могли спричинити за собою неполадку.

Повернення грошей

Якщо збережений товарний вигляд і споживчі властивості, інтернет-магазином здійснюється повернення грошових коштів на банківську карту протягом семи робочих днів. Додаткову інформацію щодо обміну та повернення товару Ви завжди можете отримати по телефону (073) 279 89 23.