Комплект NFC міток Broadlink NFC Tag SRN1, 10 штук

ID: 1340
399 ₴ 325 ₴
Основні переваги:
 • Комплект з 5 NFS міток/10 NFS міток
 • Частота 13.56MHz
 • Дистанція спрацьовування 0,5-2 см
 • Додаткові наклейки для позначення дії
 • Працює з IFTTT
Всі характеристики товару

Доставка

 • до відділення Нової пошти
 • відправка з понеділка по п'ятницю

Оплата

 • готівковий / безготівковий розрахунок
 • при отриманні / передоплата
 • оплата частинами для клієнтів Приватбанку (2-3 платежі)

Гарантія / повернення

 • повернення протягом 14 днів

Більшість людей вже знайомі з модулем NFC в смартфоні, за допомогою якого можна оплачувати покупки безконтактно. Але система розумного будинку дозволяє розширити вже наявний функціонал знайомих пристроїв. З NFC міткою від Broadlink можна налаштувати спрацьовування певного сценарію, коли ви підносите телефон до попередньо настроєної точці. Наприклад, включити світло в гаражі або вимкнути обігрівач.

Дизайн
NFC мітка Broadlink NFC Tag SRN1 є тонкою пластикову пластину, зі зворотного боку якої знаходиться 3М скотч. Клейка основа водостійка і відмінно працює на будь-яких, навіть металевих поверхнях. В одній упаковці знаходиться відразу 5 або 10 міток, а також 54 стікера для візуального відображення призначити позначку.

Функції
Взаємодія з мітками NFC відбувається досить просто: відскануйте мітку смартфоном з підтримкою NFC, щоб запустити встановлений тригер. Так ви можете керувати будь-яким пристроєм розумного будинку BroadLink ще простіше. Тепер немає необхідності відкривати додаток на телефоні або використовувати розумну колонку.

У додатку BroadLink знайдіть пристрій, який потрібно контролювати за допомогою NFC мітки. Зайдіть у властивості і виберіть пункт "Діяти по мітці NFC". Після чого вам буде запропоновано відсканувати NFC мітку, щоб її запам'ятати, а також вибрати виконувану дію. Ви можете налаштувати одну необхідну команду або вибрати встановлену сцену, де будуть спрацьовувати кілька електроприладів.

Особливості
Переконайтеся, що ваш смартфон підтримує технологію бездротової передачі даних NFC. В іншому випадку використання данніх міток буде неможливо.

Підсумок
Тепер не потрібно навіть заходити в додаток на смартфоні, щоб активувати будь-який пристрій вашого розумного будинку. NFC мітка Broadlink NFC Tag SRN1 - це маленька, але зручна річ для автоматизації домашніх рутинних завдань! Налаштуйте та увімкнення сцени звичним дотиком телефону - просто і ефективно.

Додаткові можливості
Частота роботи 13.56MHz
Комплектація
5 NFC міток, 3 листа візуальних наклейок, коротка інструкція.
Розміри
Діаметр NFC мітки 3 см.

Володя (16 серпня 2021 р. 13:40)

Приехали быстро, нфс метки работают как и заявлено. Лампы, розетки, выключатели - всё это работает и без пульта управления. Можно включать/выключать с помощью метки, предварительно настроив в приложении. Но все таки планирую покупку пульта, чтобы уже можно было сценарии настраивать.

Відповісти

instor.com.ua (17 серпня 2021 р. 13:26)

Дякуємо, що поділилися враженнями від покупки. Раді, що Ви залишилися задоволені!

Відповісти

Залишити відгук

Залишити відповідь