Каталог товарів
Бренди
Кольори
Ціна, грн.
Фільтри

4G модеми

Четверте покоління мобільного зв'язку (воно ж 4G) дозволяє отримати високу швидкість передачі даних в інтернет-мережі і низький пінг. Додайте це до того, що у Вас не буде прив'язки до одного місця, як зі звичними кабельними провайдерами, і отримаєте дійсно новий рівень роботи.

Швидкість інтернету останнього покоління залежить від покриття обраної Вами мережі. Впровадження операторами мобільного зв'язку 4G покриття в нашій країні все ще в активному процесі, тому збільшення пропускної спроможності і забезпечення надшвидкісних інтернетом будь-якого охочого вже в доступному для огляду майбутньому.

Розгорнути
За популярністю За ціною вниз За ціною догори Найновіщі

Щоб Вибрати відповідну модель lte модему потрібно орієнтуватися на Ваші потреби. Наприклад, якщо Вам необхідний пристрій для забезпечення бездротовим інтернетом заміського будинку або дачі, то зверніть увагу на відстань до найближчої базової станції. Слабкий прийом сигналу можна підсилити за допомогою зовнішньої антени, а значить купити 4G модем Вам потрібно саме з такою можливістю. Підтримка карт пам'яті робить з usb модему ще і флешку, що дуже зручно для тих, хто цінує універсальність.

Крокуйте в ногу з новітніми технологіями завдяки модему від нашого магазину instor.com.ua.

Розгорнути